grafika-onas

DlACZEGO LATARA AGENCY

Doświadczenie i dokładność
pozwalają nam realizować
nawet najbardziej wymagające projekty.
Projektujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu nie tylko projekty, ale także kontakt z klientem są u nas po prostu perfekcyjne.
Głęboko wierzymy w to, że aby tworzyć niepowtarzalne projekty, które zachwycą Ciebie i Twoich klientów potrzebna jest dokładność sięgająca każdego detalu. I tak właśnie działamy.
Trzymamy się ustalonych terminów, jednocześnie zdajemy sobie sprawę z specyfiki branży – dotrzymanie ich w 100% nie zawsze jest możliwe. Dlatego niezwykle istotna staje się dla Nas komunikacja i informowanie Klienta o statusie realizacji.
Jest dla Nas kluczowym elementem. Słuchamy, doradzamy, rozmawiamy. Skontaktuj się z Nami, na pewno się przekonasz.
Nie pobieramy zaliczki, nie chcemy abyś płacił za coś czego nie widziałeś. Każdy projekt jest inny, dlatego każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w oparciu o wymagania klienta.
Zawsze tworzymy oryginalne projekty, dostosowane do oczekiwań klienta. Zapoznaj się z Naszym portfolio.

Strony www

Tworzymy strony internetowe, które wyglądają świetnie na dowolnym urządzeniu! Potrzebujesz strony firmowej, sklepu internetowego, bloga?

Branding

Grupa docelowa, nazwa, hasło, logotyp, ogólny wzór materiałów reklamowych – Twoja marka zapadnie w świadomości klientów.

Studio DTP

Tworzymy wyjątkowe projekty materiałów do druku. Katalogi, zaproszenia, plakaty, ulotki, foldery – niech klienci zobaczą (i dotkną) Twoją firmę.

NASZE BIURO

ul. Augustyna Kordeckiego 58
60-144 Poznań
+ 48 600 288 273
biuro@latara.pl
NIP: 779 230 22 97

Copyright © 2015 Latara.pl ❤ All Rights Reserved.